Reklama

W centrum miasta powstanie jeszcze jeden mural. Ma być bardziej gryfiński

Chociaż minęło dwa i pół miesiąca od momentu zakończenia konsultacji społecznych, władze gminy wciąż nie poinformowały, który mural pojawi się na kamienicy przy ul. Chrobrego. Postanowiliśmy sprawdzić na jakim etapie znajduje się realizacja projektu. Okazuje się, że w centrum Gryfina powstanie nie jeden, lecz dwa murale

Chociaż moogłoby się wydawać, że "sprawa ucichła", to temat muralu wciąż przewija się zresztą w internetowej przestrzeni publicznej. Co ciekawe, mimo upływu dwóch i pół miesiąca, władze gminy wciąż nie ogłosiły wyników konsultacji.

- Zdecydowali się zrezygnować z muralu pod naporem krytyki? Czy tylko czekają, aż złość minie i zrobią mural, gdy wszystko ucichnie? - pytają nas czytelnicy.

Postanowiliśmy sprawdzić. Okazuje się, że burmistrzowie nie porzucili tego pomysłu. Co więcej, rozszerzyli go. Kolejny mural - z akcentami postawionymi na walory Gryfina - ma powstać na bloku przy ul. Piastów 14.

Reklama

Więcej o sprawie przeczytasz w aktualnej Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    HHH - niezalogowany 2026-06-24 11:48:30

    Może na muralu od strony skweru powinno być namalowane to co widać od strony biblioteki. Byłoby przejrzyście, lokalnie i ekologicznie ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pimpuś - niezalogowany 2026-06-24 12:18:46

    Powinni tam namalować szmalca z butelką jabola w ręku dla upamiętnienia z racji pełnienionej służby maskotki gryfina tyle lat

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 


Reklama

Wideo gryfinska.pl




Reklama