- Nowy sezon w Steklnie zaczynamy na sportowo już od 27 czerwca! Mamy świetną wiadomość dla wszystkich mieszkańców oraz turystów! Sezon letni 2026 przynosi kolejne zmiany na kąpielisku w Steklnie - informuje gmina Gryfino. Poniżej cały komunikat
Co czeka na Was w tym roku? Wsłuchując się w głosy mieszkańców, w sezonie letnim 2026 zostanie wyznaczony i specjalnie oznakowany specjalny pas wodny przeznaczony do korzystania ze sprzętu rekreacyjnego. Rozwiązanie to pozwoli na bezpieczne wodowanie oraz poruszanie się kajakami, deskami SUP czy rowerami wodnymi, bez zakłócania spokoju osobom kąpiącym się.
Teraz, oprócz bezpiecznego odpoczynku na plaży, gorąco zachęcamy do aktywnego spędzania czasu! Nie musisz mieć własnego sprzętu – na miejscu będą czekać na Was deski SUP oraz kajaki.
Wypożyczalnia będzie czynna w godzinach funkcjonowania kąpieliska. Po solidnej dawce sportowych emocji na wodzie, czas na regenerację i pyszne jedzenie! Na plaży będzie funkcjonować strefa gastronomiczna z food truckami.
Pamiętajcie, że nad Waszym bezpieczeństwem nad wodą i na kąpielisku tradycyjnie czuwać będzie profesjonalny zespół ratowników WOPR. Mamy nadzieję, że wprowadzone rozwiązania pozwolą Wam w pełni komfortowo korzystać z uroków jeziora Steklno.
Zabierzcie rodzinę, znajomych i wpadajcie zacząć sezon na sportowo! Do zobaczenia na kąpielisku! Do wspólnego wypoczynku zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino.
Więcej o inauguracji sezonu w Steklnie przeczytasz w aktualnej Gazecie Gryfińskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze