Reklama

Andrzej Wiśniewski został wybrany Komendantem Gminnym OSP

22 czerwca miał miejsce Zjazd Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych, podczas którego wybrano Komendanta na nową kadencję

Ponownie został nim Andrzej Wiśniewski.

- Druhny i Druhowie po raz kolejny obdarzyli mnie swoim zaufaniem, powierzając mi na następne 5 lat obowiązki Komendanta Gminnego OSP. To dla mnie ogromny zaszczyt, ale przede wszystkim wielka odpowiedzialność. Tym bardziej, że funkcję tę pełnię już od 18 lat. 18 lat wspólnej pracy, setek akcji ratowniczych, wielu trudnych decyzji, ale także budowania strażackiej wspólnoty opartej na wzajemnym szacunku, zaufaniu i służbie drugiemu człowiekowi.

Przez lata działalności społecznej nauczyłem się jednego, charakter człowieka poznaje się nie wtedy, gdy wszystko układa się dobrze, ale wtedy, gdy trzeba stanąć po stronie zasad, ryzykując własny spokój, wygodę, a czasem nawet własną pozycję.

Reklama

Jako Komendant Gminny OSP jestem dumny z ludzi, którzy nie boją się odpowiedzialności, którzy mają odwagę działać i mówić to, co myślą. To właśnie tacy ludzie budują silne wspólnoty. Nie ci, którzy klaszczą najgłośniej, ale ci, którzy potrafią zachować kręgosłup moralny, gdy jest to najtrudniejsze.

Dziękuję wszystkim Druhnom i Druhom za okazane zaufanie. Przyjmuję je z pokorą, ale również z poczuciem odpowiedzialności za kolejne pięć lat pracy na rzecz strażaków ochotników i mieszkańców naszej gminy. To Wasze zaufanie jest dla mnie największym wyróżnieniem i motywacją do dalszego działania - skomentował Andrzej Wiśniewski.

Reklama

Gratulujemy!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 


Reklama

Wideo gryfinska.pl




Reklama