Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Sukces naszej prawniczki

Izba Adwokacka zorganizowała tradycyjny Izbowy Konkurs Krasomówczy. Zakończył się sukcesem prawniczki z naszego regionu

Reklama
Reklama

- Gratulujemy Pani apl. adw. Ilonie Pawlikowskiej zajęcia w dniu 24 marca 2023 r. II miejsca w Izbowym Konkursie Krasomówczym. Tym samy Pani Mecenas będzie brała udział w Środowiskowym Konkursie Krasomówczym, w którym biorą udział laureaci konkursów izbowych. Trzymamy kciuki i obiecujemy doping w kluczowej fazie konkursu – przekazała Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Tumielewicza.

Piszemy o tym, ponieważ Ilona Pawlikowska pochodzi z naszego powiatu. 27-letnia prawniczka wychowała się w Mieszkowicach, gdzie wciąż mieszka jej rodzina. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, odbywającą aplikację adwokacką.

- W kręgu jej zainteresowań pozostają głównie sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, podział majątku, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi), prawa karnego (stosowanie procedury karnej w związku z występowaniem przemocy w rodzinie, przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, przestępstwa przeciwko mieniu, a także sprawy karne gospodarcze) oraz szeroko rozumianego prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, o dział spadku, o zasiedzenie) – czytamy na stronie kancelarii.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie