Reklama

Burmistrzowie rozmawiali z pielęgniarkami

W Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie odbyło się spotkanie Burmistrza Mieczysława Sawaryna z grupą "Gryfińskie Pielęgniarki", Przedstawicielką Zawodu Położnej oraz Pełnomocnikiem Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych Edytą Molasy-Malinowską.

Rozmowy poświęcono wspólnej organizacji obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej.

 W serdecznej atmosferze omówiono wstępne założenia uroczystości, które mają być wyrazem uznania dla codziennej pracy i zaangażowania przedstawicieli tych zawodów.

Burmistrz zadeklarował wsparcie samorządu, a uczestnicy spotkania uzgodnili kolejne kroki w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 


Reklama

Wideo gryfinska.pl




Reklama