W Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie odbyło się spotkanie Burmistrza Mieczysława Sawaryna z grupą "Gryfińskie Pielęgniarki", Przedstawicielką Zawodu Położnej oraz Pełnomocnikiem Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych Edytą Molasy-Malinowską.
Rozmowy poświęcono wspólnej organizacji obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej.
W serdecznej atmosferze omówiono wstępne założenia uroczystości, które mają być wyrazem uznania dla codziennej pracy i zaangażowania przedstawicieli tych zawodów.
Burmistrz zadeklarował wsparcie samorządu, a uczestnicy spotkania uzgodnili kolejne kroki w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze