Reklama

Daniel jest już w Polsce!

Szeroko pisaliśmy o wypadku Daniela Guz i jego partnerki Julii podczas wakacji na Filipinach. Daniel wczoraj dotarł do Polski. Obecnie znajduje się w ośrodku rehabilitacyjnym w Gryficach.

Daniel Leciał z Manili do Dubaju, a stamtąd do Warszawy. Wczoraj dotarł do ośrodka rehabilitacyjnego w Gryficach, gdzie będzie odzyskiwał siły w najbliższych dniach. Jak nam przekazał, wciąż wraca pamięcią do feralnego dnia i wypadku, cieszy się jednak, że jest już w Polsce. Jest bardzo zmęczony po długiej podróży.

Julia przyleciała do Polski wcześniej.

Życzymy im dużo zdrowia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 


Reklama

Wideo gryfinska.pl




Reklama