Szeroko pisaliśmy o wypadku Daniela Guz i jego partnerki Julii podczas wakacji na Filipinach. Daniel wczoraj dotarł do Polski. Obecnie znajduje się w ośrodku rehabilitacyjnym w Gryficach.
Daniel Leciał z Manili do Dubaju, a stamtąd do Warszawy. Wczoraj dotarł do ośrodka rehabilitacyjnego w Gryficach, gdzie będzie odzyskiwał siły w najbliższych dniach. Jak nam przekazał, wciąż wraca pamięcią do feralnego dnia i wypadku, cieszy się jednak, że jest już w Polsce. Jest bardzo zmęczony po długiej podróży.
Julia przyleciała do Polski wcześniej.
Życzymy im dużo zdrowia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze