Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Janusz rozśmieszy i wzruszy podczas WOŚP [ZAPOWIEDŹ]

Tegoroczny WOŚP zagra oczywiście nie tylko w Gryfinie, ale również w innych miejscowościach naszego powiatu. Prezentujemy plan obchodów w Moryniu

Reklama

Moryń rozpocznie „granie” w sobotę 28 stycznia – 17. edycją biegu – „Policz się z cukrzycą”.

- Start biegu, meta i baza mieścić się będą na terenie Zespołu Szkół w Moryniu, ul. Dworcowa 6a w „Zielonej klasie” (za boiskiem trawiastym na terenie szkoły). Trasa to ok. 2-kilometrowa pętla. Biegamy i chodzimy z kijkami dla zabawy, bez rywalizacji, miejsc, pomiaru czasu. Możesz pokonać tyle pętli, na ile starczy Ci sił i zapału. Bieg bez opłaty startowej, wszystkie zebrane pieniądze przeznaczamy na WOŚP - mówią organizatorzy.

29 stycznia, od rana, na terenie opisywanejgminy wolontariusze z Zespołu Szkół w Moryniu będą prowadzili zbiórkę pieniędzy.

- O godz. 10:00 w sali gimnastycznej ZS rozpocznie się 16. Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Amatorów o Puchar Burmistrza Morynia, podczas którego siatkarze również będą kwestowali na rzecz WOŚP - czytamy w zapowiedzi.

Od godz. 15.00, w sali geoparku, rozpocznie się natomiast „wielkie granie”. W programie: prezentacje muzyczne przedszkolaków z Zespołu Szkół w Moryniu oraz „Kabaret Janusza rozśmiesza i wzrusza”– Salon Artystyczny Seniorów domu kultury „13 MUZ” w Szczecinie.

Ponadto: przejażdżki quadem OSP w Moryniu oraz pokaz sprzętu, malowanie twarzy, strefa zabaw dla dzieci.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie