Uwaga kierowcy. Prezentujemy komunikat policji
Dziś od godziny 11:00 droga ekspresowa numer 3 na odcinku węzeł Parnica, a węzeł Żydowce-Klucz całodobowo zostanie wyłączona z ruchu w obu kierunkach.
Osoby jadące drogą S-3 od Gorzowa Wlkp w kierunku Szczecina/morza zjechać będą musiały na węźle Parnica, a następnie kierować się drogą wojewódzką numer 122 oraz 119 tzw. starą 3. Natomiast jadąc z nad morza na węźle Kijewo zjechać należy w kierunku drogi wojewodzkiej numer 119, następnie 122 po czym na węźle Parnica wjechać na drodze S-3 (odwrotnie jak z Gorzowa). Drugą alternatywą jadąc z nad morze jest udanie się na węzeł Radziszewo, gdzie drogą krajową numer 31 należy udać się do Gryfina, kolejno drogą wojewódzką 121 do miejscowości Banie, po czym na węźle Parnica ponownie wjechać na drogę ekspresową.
Prosimy o zachowanie ostrożności i zwrócenie uwagi na ewentualne zmiany w organizacji ruchu!
Zmniejsz prędkość, dostosuj jazdę do warunków, obserwuj oznakowanie oraz wykonuj polecenia funkcjonariuszy.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zewsząd dopłaty, sprzęty za miliony, paliwo za grosze i wiecznie źle. Z założenia zawsze nieurodzaj. Ale żeby teraz jeździć i strajkować codziennie to na to pieniążki są. A że ludzie do pracy dodatkowe km robią, raz do roku wyjechać na wakacje chcą to już się nie liczy. Kto daje na to zgodę? To teraz my. Proponuję nie kupować polskich warzyw i owoców, blokować wjazdy na pola...i co wtedy? Do uczciwej roboty się weźcie...
Państwo z kartonu. Kilku typków i 20 traktorów może sobie bezkarnie blokować drogę ekspresową.
Kto im na to zezwolił ciekawe czy 30 sierpnia by stanęli ciekawe co by powiedzieli jak im ktoś zablokuje wjazd na pole ????????????

Zewsząd dopłaty, sprzęty za miliony, paliwo za grosze i wiecznie źle. Z założenia zawsze nieurodzaj. Ale żeby teraz jeździć i strajkować codziennie to na to pieniążki są. A że ludzie do pracy dodatkowe km robią, raz do roku wyjechać na wakacje chcą to już się nie liczy. Kto daje na to zgodę? To teraz my. Proponuję nie kupować polskich warzyw i owoców, blokować wjazdy na pola...i co wtedy? Do uczciwej roboty się weźcie...
Państwo z kartonu. Kilku typków i 20 traktorów może sobie bezkarnie blokować drogę ekspresową.
Kto im na to zezwolił ciekawe czy 30 sierpnia by stanęli ciekawe co by powiedzieli jak im ktoś zablokuje wjazd na pole ????????????