Reklama

Pożegnali księdza Marka Gadomskiego

Dziś w kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Krzywinie odbyło się pożegnanie ks. Marka Gadomskiego.

W uroczystej mszy świętej udział wzięli mieszkańcy reprezentujący wszystkie miejscowości należące do parafii, sołtysi, radni, strażacy oraz władze gminy. 

Najbardziej wzruszającą częścią były podziękowania składane księdzu za wspaniałą posługę. 

Ks. Gadomski mimo krótkiego stażu idealnie wpasował się w społeczność stając się jej niezwykle ważną częścią. Wspierał inicjatywy społeczne, udzielał się i uczestniczył w wydarzeniach lokalnych. Był także bardzo lubianym nauczycielem … fizyki i chemii.

Mieszkańcy nie mogą pogodzić się z decyzją o przeniesieniu księdza. Niestety decyzja zapadła i jest ostateczna. 

Reklama

Ks. Marka zapamiętamy jako niezwykle pogodnego, życzliwego i uczynnego człowieka. 

Życzymy powodzenia w nowej parafii.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    N - niezalogowany 2026-06-28 21:59:46

    Oraz biologi uczyl dzieci takiego kiedza ze świeca szukać .wielka szkoda ze ksiedza przenoszą zawsze jak ksiądz w porzadku to pare lat i wymiana na innego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 


Reklama

Wideo gryfinska.pl




Reklama