Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Mocne wzmocnienia GKS-u Kołbacz przed meczem z Energetykiem. Jeden z Grota, drugi z Arkonii

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

W sobotę o godzinie 14.00 rozpocznie się hit grupy czwartej A-klasy. GKS Kołbacz przyjedzie do Gryfina solidnie wzmocniony

Reklama

- Wychodzi na to, że to ja jestem największym wzmocnieniem zespołu - mówił ze śmiechem Tomasz Bielecki, nowy szkoleniowiec trzeciej drużyny tabeli.

Jego słowa były nawiązaniem do faktu, że zimą GKS nie dokonał ani jednego wzmocnienia. Jak jednak przyznał w ostatnią niedzielę, przed inauguracją wiosny może ulec to zmianie.

- Od jakiegoś czasu gra z nami jeden testowany gracz. Prowadzimy jeszcze rozmowy z kolejnym piłkarzem. Jeśli uda się go nam sprowadzić będziemy mogli mówić o małej transferowej bombie. Akurat przed samą inauguracją rundy wiosennej – mówił Bielecki.

Udało nam się dowiedzieć, że nowym zawodnikiem GKS zostanie Albert Chmielowski. To 21-letni ofensywny zawodnik, jeden z najlepszych piłkarzy Grota Gardno, którego w składzie widzieliby trenerzy z całego regionu.

To nie on jednak jest zapowiadaną "bombą transferową".

- Kołbacz wziął do siebie Patryka Gawińskiego. To zawodnik, który wyrobił sobie markę w Jezioraku Szczecin, gdzie strzelał po 30 goli w sezonie. Latem przeszedł do Arkonii, zagrał rundę i odszedł - mówi nasz informator, przyznając że rzeczywiście można mówić o "transferowej bombie w A-klasie".

- Chłopak młody, z rocznika 1998, z dużymi umiejętnościami. Trochę dziwi mnie fakt, że idzie do A-klasy, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to w sumie wiadomo - komentuje nasz rozmówca.

W jego opinii GKS staje się faworytem sobotniego starcia z Energetykiem.

 

Więcej o lidze przeczytasz w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie