Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Maciej z Widuchowej szuka miłości w telewizji. Dzisiaj kolejny odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia!"

W ósmej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” doczekaliśmy się pierwszego mieszkańca naszego regionu. Na miłosny eksperyment zgodził się 37-letni Maciej z Widuchowej!

Reklama

Wprawdzie Maciej Mikołajczak występuje jako mieszkaniec Szczecina, lecz pochodzi z Widuchowej. Zresztą właśnie w tej miejscowości odbywa się akcja premierowego odcinka.

W obecności kamer zakomunikował zebranym, że wysłał zgłoszenie do programu, przeszedł casting i za miesiąc bierze ślub. Po chwili, za pośrednictwem komunikatora internetowego, połączył się z mamą, która od 11 lat mieszka w Niemczech.

Uspokajamy osoby, które przegapiły inaugurację nowego sezonu. TVN opublikował jak dotąd zaledwie jeden odcinek. Maciej Mikołajczak, podobnie jak pięcioro pozostałych bohaterów, pojawia się w nim przez zaledwie kilka minut.

Wszystko, co najważniejsze dopiero przed widzami. Już dzisiaj (we wtorek 13 sierpnia) o godzinie 21.35 wyemitowany zostanie drugi odcinek (z zaplanowanych w serii trzynastu).  

Z opisu wynika, że Maciej raczej nie pozna jeszcze swojej wybranki. Druga część skupi się na przygotowaniach do ślubu, pierwszych problemach logistycznych i wątpliwościach. Sama ceremonia planowana jest na odcinek trzeci.

Warto jednak już dzisiaj usiąść przed telewizorem i poznać historię Macieja. Co nieco zdradził przed tygodniem, przyznając, że ma za sobą jedno nieudane małżeństwo.

 

Więcej o Macieju i programie piszemy w dzisiejszej Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. Piorun

  Piorun

  (94 komentarze) 2 2

  Halo, halo... Czy tam na kanapie nie siedzi przypadkiem pan Nycz?

  Odpowiedz Zgłoś
 2. rafał

  rafał

  (104 komentarze) 0 1

  Piorun: Halo, halo... Czy tam na kanapie nie siedzi przypadkiem pan Nycz?
  :)

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie