Zgodnie z wcześniej przygotowanym harmonogramem Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Gryfinie rozpoczęło dziś montaż kurtyn wodnych na terenie Gryfina.
Cieszymy się, że termin prac idealnie zbiegł się z prognozowanym upalnym weekendem, dzięki czemu mieszkańcy mogą już korzystać z chwili ochłody.
Dzisiaj zostały zamontowane dwie kurtyny wodne oraz słupek z mgiełką wodną. To jednak nie koniec – jutro kontynuujemy prace i zamontujemy kolejne urządzenia, aby jeszcze więcej mieszkańców mogło skorzystać z ochłody podczas wysokich temperatur.
Życzymy wszystkim przyjemnego i bezpiecznego korzystania z kurtyn oraz dużo ochłody w nadchodzące gorące dni!
Pamiętajcie o nakryciach głowy i nawadnianiu!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze