Reklama

Emerytowany nauczyciel zorganizował dla dzieci wspólne otwarcie wakacji! [GALERIA]

W sobotę 20 czerwca, na Górnym Tarasie w Gryfinie odbyło się powitanie wakacji

Inicjatywa została zapoczątkowana w  poprzednie wakacje i jest organizowana przez emerytowanego nauczyciela plastyki.

- Polega na zapraszaniu dzieci z okolicznych bloków do wspólnego rysowania kredą na chodniku. Na zdjęciach widać ręcznie przygotowane plakaty zachęcające najmłodszych do udziału oraz prace wykonane przez uczestników – po których dzieci otrzymały lody oraz drobne upominki w postaci słodkości - informuje nas czytelniczka.

Takie spotkania mają znacznie większe znaczenie niż tylko zabawa.

Reklama

- Przede wszystkim: rozwijają kreatywność i wyobraźnię dzieci, integrują mieszkańców osiedla (starsi ludzie mieszkający na czwartym piętrze. którzy przez kilka lat nie wychodzili z domu, teraz widząc dzieci sami chętnie schodzą), aktywizują dzieci do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu - mówi nasza rozmówczyni.

Gratulujemy inicjatywy!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Inny - niezalogowany 2026-06-22 16:32:29

    Mieszkam niedaleko i tam co chwilę ,ktoś coś organizuje dla dzieci z tych klatek. Bardzo często jest bardzo dużo ładnych rysunków kolorowych na chodniku .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 


Reklama

Wideo gryfinska.pl




Reklama