Piątkowy koniec roku szkolnego w I LO Gryfino przyniósł jednocześnie zakończenie pewnego etapu historii szkoły
Po 19 latach kierowania I Liceum Ogólnokształcącym im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie Pan Dyrektor Sławomir Głuszak zakończył pełnienie swojej funkcji i przeszedł na zasłużoną emeryturę.
- To wyjątkowy moment dla całej naszej szkolnej społeczności. Dziękujemy za lata zaangażowania, życzliwości, otwartości i wsparcia. Dziękujemy za zaufanie okazywane uczniom, wspieranie naszych inicjatyw oraz tworzenie miejsca, w którym mogliśmy rozwijać swoje pasje, zainteresowania i pomysły.
Do tych podziękowań dołączamy życzenia, które zostały przekazane Panu Dyrektorowi podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Dziękujemy za wszystko - podsumowało "liceum w parku" za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze