Reklama

Sławomir Głuszak odchodzi po dziewiętnastu latach!

Piątkowy koniec roku szkolnego w I LO Gryfino przyniósł jednocześnie zakończenie pewnego etapu historii szkoły

Po 19 latach kierowania I Liceum Ogólnokształcącym im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie Pan Dyrektor Sławomir Głuszak zakończył pełnienie swojej funkcji i przeszedł na zasłużoną emeryturę.

- To wyjątkowy moment dla całej naszej szkolnej społeczności. Dziękujemy za lata zaangażowania, życzliwości, otwartości i wsparcia. Dziękujemy za zaufanie okazywane uczniom, wspieranie naszych inicjatyw oraz tworzenie miejsca, w którym mogliśmy rozwijać swoje pasje, zainteresowania i pomysły.

Do tych podziękowań dołączamy życzenia, które zostały przekazane Panu Dyrektorowi podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Dziękujemy za wszystko - podsumowało "liceum w parku" za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 


Reklama

Wideo gryfinska.pl




Reklama