Wielka Sobota "obudziła nas" tragiczną informacją. Nie żyje młody mieszkaniec naszego miasta
Karol Pęciak miał 28 lat. Informację o nagłej śmierci przekazała jego mama.
- Mam bardzo smutną wiadomość. Dziś w nocy odszedł nasz syn Karol. Proszę o modlitwę - napisała pani Anna.
Karol był znanym gryfińskim tik-tokerem.
- Jego filmiki mają po nawet 2,5 mln wyświetleń, a równie znana co on, jest Jego Mama. Nie każdy zna jednak drugą - tę mniej wesołą - stronę Jego życia. Karol Pęciak, znany jako Szalony Karol napisał książkę "Sztuczna zastawka serca, czyli życie z zegarkiem". Dziś opowiedział w naszym studiu o swoich doświadczeniach i zdradził kilka szczegółów dotyczących i książki, i działalności w internecie - informowało Radio Eska Szczecin, które 28 lutego przeprowadziło wywiad z gryfińskim twórcą internetowym.
- Mam wszczepioną sztuczną zastawkę serca, więc słyszę, jak tyka. Dlatego w nazwie mojej książki jest ,,życie z zegarkiem’’. To jest najbardziej skupiające uwagę w moim życiu, a tak poza tym muszę przyjmować leki rozrzedzające krew do końca życia i jednie przez to muszę unikać sportów, w których mogę mieć obrażenia od skaleczeń do otwartych złamań, przy których mógłbym się wykrwawić - mówił dla eska.pl Karol.
Rodzinie oraz przyjaciołom zmarłego składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Karol wszystkim nam będzie Cię brakować byłeś wulkanem energii i szalonych pomysłów. Myślę że cała społeczność Tiktoka której byłeś częścią odniosła ogromną stratę. W tych pokręconych czasach fajnie było widzieć kogoś z tak ogromnym dystansem do siebie i swojej choroby. Zjednałeś sobie rzeszę fanów którzy śledzili perypetie Twoje i rodziców. Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci. Pani Anno to przeogromna strata przede wszystkim dla Pani ale i dla nas wyrażamy najszczersze wyrazy współczucia i mocno Państwa ściskamy. Karol napewno będzie nad Państwem czuwał.
Co się stało?
Wystarczy przeczytać artykuł...
wyrazy współczucia
Za szybko Karol,byłeś wspaniałą osobą dawałeś tyle radości. ????????????Wyrazy współczucia rodzinie.
Karolku zawsze bedziesz z nami i jestes... Aniolki sie zaopiekuja toba...Wyrazy wspolczucia dla calej rodziny...????????????
Piszecie te wszystkie komentarze jakby Karol miał je przeczytać...ŻENADA..pomódlcie się w ciszy a nie na forum obłudnicy
Karol będzie nam Ciebie brakowało .Spoczywaj w spokoju???? Nie mówię Ci żegnaj tylko do zobaczenia ????????
Wyrazy współczucia (*)
Byłeś cudownym facetem jeszcze nie dawno oglądałam twój filmik wyrazy współczucia dla rodziny mamy i twoich ziomków
Taki pozytywny chłopak...serce pęka.... Do zobaczenia Karol !
Byłeś mega pozytywną osobą... Spoczywaj w pokoju ????️❤️ A dla rodziny najszczersze kondolencje ????❤️
Wyrazy współczucia ???? byłeś wspaniałym wesołym i uśmiechniętym młodym człowiekiem???? będziemy tęsknić za tobą ????
Za szybko, zdecydowanie za szybko.Był mega pozytywnym człowiekiem, który niby był mi obcy a jednak bardzo bliski. Będzie mi go brakować nich spoczywa w pokoju????
Jestem w szoku, znałam tego chłopaka z tiktoka, nie wiedziałam. Że jest z Gryfina. Taki wspaniały czlowiek... serce pęka. Bardzo Wam współczuję rodzicom
Karol…wszystkim nam będzie Cię brakować byłeś wulkanem energii i pomysłów. Myślę ,że cała społeczność Tiktoka ,której byłeś częścią odniosła ogromną stratę. W tych pokręconych czasach fajnie było widzieć kogoś z tak ogromnym dystansem do siebie i swojej choroby….Zjednałeś sobie rzeszę fanów, którzy śledzili perypetie Twoje i rodziców…♥️Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci. Pani Anno to przeogromna strata przede wszystkim dla Pani, ale i dla nas wyrażamy najszczersze wyrazy współczucia i mocno Państwa ściskamy. Karol napewno będzie nad Państwem czuwał…????????????
Czy ktoś mi odpowie kiedy pogrzeb ???Jest nekrolog , klepsydra już jest powieszona ? Jeśli nie , to nienwietze w te informację.I jeśli okaże się prawda to ludzie cie naprawdę z..bija
Weź się kobieto stuknij w łeb ????
Mam pomysła :(
Będzie nam ciebie brakować , twoich tiktoków z początkiem " Mam pomysła '' . Wyrazy współczucia
Trza nie było iść do kościoła z palmą zrobioną ze szmalu, wódki i kondomów. Tym chciał powitać Jezusa? Kpina!

Karol wszystkim nam będzie Cię brakować byłeś wulkanem energii i szalonych pomysłów. Myślę że cała społeczność Tiktoka której byłeś częścią odniosła ogromną stratę. W tych pokręconych czasach fajnie było widzieć kogoś z tak ogromnym dystansem do siebie i swojej choroby. Zjednałeś sobie rzeszę fanów którzy śledzili perypetie Twoje i rodziców. Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci. Pani Anno to przeogromna strata przede wszystkim dla Pani ale i dla nas wyrażamy najszczersze wyrazy współczucia i mocno Państwa ściskamy. Karol napewno będzie nad Państwem czuwał.
Co się stało?
Wystarczy przeczytać artykuł...