Reklama

Hermes Gryfino zaczął wiosnę!

- Sobotni Wiosenny Mityng Lekkoatletyczny okazał się strzałem w "10" - mówią trenerzy Hermesa Gryfino. Poniżej ich relacja

Mimo wczesnego, kwietniowego, terminu pogoda była rewelacyjna i duża grupa najmłodszych adeptów lekkoatletyki mogła rozkoszować się sportową rywalizacją i oglądać zmagania nieco starszych zawodników. W zawodach nie zabrakło lekkoatletów z naszego klubu a wielu z nich miało podstawy do radości uzyskując nowe rekordy życiowe.

Sezon 2026 budzi się do życia, na razie nieśmiało ale zacznie przyspieszać. Następne zawody w których wystartujemy to Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Kołobrzegu - 01.05.2026.

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 


Reklama

Wideo gryfinska.pl




Reklama