- Sobotni Wiosenny Mityng Lekkoatletyczny okazał się strzałem w "10" - mówią trenerzy Hermesa Gryfino. Poniżej ich relacja
Mimo wczesnego, kwietniowego, terminu pogoda była rewelacyjna i duża grupa najmłodszych adeptów lekkoatletyki mogła rozkoszować się sportową rywalizacją i oglądać zmagania nieco starszych zawodników. W zawodach nie zabrakło lekkoatletów z naszego klubu a wielu z nich miało podstawy do radości uzyskując nowe rekordy życiowe.
Sezon 2026 budzi się do życia, na razie nieśmiało ale zacznie przyspieszać. Następne zawody w których wystartujemy to Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w Kołobrzegu - 01.05.2026.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze