Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Most w Siekierkach nominowany do Property Design Awards. Zagłosuj!

Graniczny most kolejowy Siekierki-Neurüdnitz znalazł się w piątce obiektów nominowanych w konkursie Property Design Awards 2022. Rywalizuje o nagrodę w kategorii "Przestrzeń Publiczna"

Reklama

 O liczącej 400 metrów ścieżce spacerowo-rowerowej nad rozlewiskiem Odry, która powstała na skutek przebudowy dawnej przeprawy kolejowej Siekierki-Neurüdnitz, pisaliśmy w maju tego roku.

Chociaż prace nie zostały jeszcze skończone (remont po stronie niemieckiej potrwa do czerwca 2022 r.) obiekt już teraz został doceniony. Property Design Awards 2022 to prestiżowy konkurs, do którego nominację otrzymują najlepsze komercyjne i publiczne projekty architektoniczne, oddane do użytku w Polsce do końca 2021 r.

- Unikalne inwestycje, obiekty o wyjątkowej architekturze i przestrzenie pełne inspirującego designu – takie projekty chcemy uhonorować statuetką - mówią organizatorzy.

Most został nominowany w kategorii "przestrzeń publiczna". Co istotne, o nagrodach decyduje nie tylko jury, ale również czytelnicy. 

 

Film pokazujący piękno odnowionego mostu pokazuje WIDEO przygotowane przez Urząd Marszałkowski. Głosowanie w konkursie potrwa do 10 stycznia 2022 a wręczenie nagród nastąpi 27 stycznia podczas Gali Property Design Awards 2022.

Głosować można TUTAJ.

 

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie