Przed miejscowością Pastuszka doszło dziś do groźnego wypadku drogowego
- Kierowca busa, 21-letni mężczyzna, został przetransportowany do szpitala. Podróżował sam, był trzeźwy. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia był wystrzał lub pęknięcie opony” – mówi Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie.
Droga jest zablokowana. Do sprawy wrócimy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Chwilę wcześniej tamtędy jechałem gdzie prędkość jest 70/godzinę była linia ciągła i zachwile podwójna ciągła wyprzedził BMW na niemieckich nr i seat na nr polskich .ja jechałem ok 70km oni przypuszczam ok 100 lub więcej
No i co z tego, że wyprzedzili Cię dwa auta na ciągłej? Zapewne jechałaś w snach 70!! Często zdarzają się tam przygłupy co jadą 40.... A swoją drogą, zapewne dlatego, że te dwa auta Cię wyprzedziły to jemu pękła opona. Stara konfitura!
Na na odcinku Pniewo Dębogóra jeżdżą jak wariaty to jest normalne przekraczane jest cały czas ponad 100 na godzinę Gdzie jest Gryfińska policja śpią
W d... Jest!!! Dla takich jak wy 40 wszyscy by mieli jechać ???? zagrożenie powodują takie niedzielne gamonie co jadą w tempie rowerowym! Policja takimi niedzielnymi powinna się zająć bo jedziecie a za wami sznur aut i potem człowiekowi nerwy puszczają! Jeżdżę tą drogą codziennie i fakt niektórzy jadą szybko, ale więcej jest takich, co ich ciężarówki wyprzedzają!!!! Wielokrotnie widziałem, że ciężarówka wyprzedza a osobówka mu przyspiesza!!!! Za to powinny być słone mandaty. Chłopak wylądował w szpitalu a wy czepiacie się o prędkość!!!! Przecież jasno jest napisane, że prawdopodobnie wystrzeliła opona!!!
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

Chwilę wcześniej tamtędy jechałem gdzie prędkość jest 70/godzinę była linia ciągła i zachwile podwójna ciągła wyprzedził BMW na niemieckich nr i seat na nr polskich .ja jechałem ok 70km oni przypuszczam ok 100 lub więcej
No i co z tego, że wyprzedzili Cię dwa auta na ciągłej? Zapewne jechałaś w snach 70!! Często zdarzają się tam przygłupy co jadą 40.... A swoją drogą, zapewne dlatego, że te dwa auta Cię wyprzedziły to jemu pękła opona. Stara konfitura!
Na na odcinku Pniewo Dębogóra jeżdżą jak wariaty to jest normalne przekraczane jest cały czas ponad 100 na godzinę Gdzie jest Gryfińska policja śpią