Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Bal dla... zwierząt

Data: 3.02.2023r. | godz. 19:00

Miejsce: Biała Wstążka - Czepino

Bal dla... zwierząt

Na terenie gminy Gryfino odbędzie się impreza dla… czworonogów. A dokładniej: dla osób, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny

 

- Wciąż walczymy o prawa człowieka, o współczesny, cywilizowany kraj. A obok nas są przecież nasze siostry i bracia mniejsi – bezbronne i zagubione zwierzęta, często chore i przepełnione cierpieniem. One nie wyjdą na ulice i krzykiem nie zawalczą o swoje prawa. One w ciszy znoszą swój los. Czekają na dobro, które Ty możesz im dać – mówią organizatorzy „Balu charytatywnego dla zwierząt”, który odbędzie się 3 lutego w „Białej Wstążce” (ul. Widokowa 4 w Czepinie).

To wydarzenie płatne (wstęp wynosi 250 złotych od osoby), z którego dochód zostanie przeznaczony na zwierzęta, przebywające w przytulisku na terenie gminy Gryfino (przy ul. Targowej 9 w Gryfinie na terenie Bazy Transportu PUK). Dlatego też, podczas balu, dojdzie również do aukcji charytatywnej.

- Licytowane będą przeróżne przedmioty i sytuacje: vouchery, koszulki, książki z autografami, dzieła sztuki, kolacja z… Lista jest cały czas otwarta. Jeśli chcesz ofiarować jakiś przedmiot na aukcje, skontaktuj się z nami! Dla Ciebie to niewiele, dobry gest, tak po prostu, a dla czworonogów ogrom dobra wśród ich samotności – mówią inicjatorzy wydarzenia.

Imprezę, która rozpocznie się 3 lutego o godz. 19.00, poprowadzi Magda Górecka i DJ Adam Mićko. Zainteresowani mogą kontaktować się pod numer: 512-499-987. Wpłaty dokonywać można natomiast na nr konta Stowarzyszenia „Inicjatywa KaWtan”: 36 1600 1462 1888 1178 2000 0001 (imię, nazwisko, dopisek: „bal”).

 

00

Logowanie