Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

ALUMET Sp. z o.o. - przedsiębiorstwo działające w branży odlewniczej poszukuje pracowników

1. KIEROWNIK ODLEWNI

Wymagania:

  1. wykształcenie techniczne, mile widziane w kierunku odlewniczym, inżynieria materiałowa, metalurgia bądź kierunek mechaniczny

  2. doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży odlewniczej i/lub mechanicznej

  3. umiejętność działania pod presją czasu, rozwiązywania sytuacji konfliktowych, szybkiego podejmowania decyzji

  4. silne nastawienie na osiągane cele oraz odpowiedzialność za wyniki

  5. prawo jazdy kategorii B

  6. obsługa urządzeń biurowych

  7. dobra znajomość pakietu Ms Office

  8. komunikatywność, zaangażowanie, rzetelność oraz terminowość

  9. umiejętność czytania rysunku technicznego

Opis stanowiska:

  1. efektywne zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym

  2. koordynacja prac między podległymi wydziałami produkcyjnym

  3. nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

  4. terminowa realizacja planów produkcyjnych oraz wysoka jakość wytwarzanych produktów

  5. ustalanie parametrów produkcji

  6. wdrażanie działań korekcyjnych

  7. uzgadnianie, nadzór oraz kontrola nad zmianami produktów

  8. uzyskiwanie pożądanych wskaźników jakościowych i terminowych

  9. koordynacja prac linii, maszyn i urządzeń

  10. prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą, w tym dokumentacji związanej z systemem zarządzania jakością

  11. współpraca z Zarządem oraz pozostałym personelem

  12. sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie

  2. samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie

  3. możliwość rozwoju

  4. atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty:

  1. CV wraz z listem motywacyjnym

Kontakt: [email protected] Tel. tel: +48 91 416 01 88

2. Pracownik odlewni – przyuczenie do zawodu

Wymagania:

  1. Minimum wykształcenie podstawowe

  2. Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz terminowość

  3. Umiejętność pracy w zespole

  4. Odpowiedzialność za efekty swojej pracy

  5. Mile widziana obsługa wózka widłowego

  1. Przygotowanie masy formierskiej i form odlewniczych, z zalewaniem form ciekłym metalem,

  2. Ręczne i mechaniczne formowanie, przygotowanie formy do zalania, zalewanie form ciekłym metalem

  3. Obróbka odlewów przy użyciu szlifierek

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  2. Atrakcyjne wynagrodzenie – od 25 zł brutto za godzinę

  3. Możliwość rozwoju

  1. CV

Logowanie