Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Zniszczyli trzy auta i uciekli z miejsca zdarzenia [VIDEO+GALERIA]

Rano, tuż przed godz. 6.00 mieszkańców ul. Stanisława Wyspiańskiego obudził potężny huk. Kierujący mazdą nie wyrobił na osiedlowym zakręcie, uderzył w znak drogowy, a następnie w dwa zaparkowane samochody. W maździe prawdopodobnie były trzy osoby, wszyscy próbowali zbiec z miejsca zdarzenia

Reklama

- Huk był potężny, słychać było to na całym osiedlu domów jednorodzinnych. Wszyscy szybko się zbiegli – mówi jeden z mieszkańców pobliskiego domu.

Jeden z mieszkających w pobliżu mężczyzn pojawił się na miejscu dość szybko, dzięki czemu udało mu się złapać jedną z osób opuszczających mazdę. Doszło do szarpaniny, ale na miejscu prędko pojawiła się policja, przejmując, wydawać by się mogło, sprawcę. Ale tego policja jeszcze nie potwierdza, mógł to być pasażer. Miał niemal 2 promile w wydychanym powietrzu.

Według nieoficjalnych informacji, w aucie były łącznie trzy osoby, dwóch pozostałych mężczyzn uciekło. Właściciel mazdy twierdzi, że nie widział pojazdu od czwartkowego wieczoru. Policja prowadzi czynności mające na celu ustalić personalia pozostałych osób, a także tego, który z nich prowadził pojazd doprowadzając do kolizji. Sprawa jest rozwojowa.

- Osoby, które widziały to zdarzenie prosimy o wszelkie możliwe informacje – mówi asp. Grzegorz Klimek, naczelnik wydziału prewencji i ruchu drogowego w KPP Gryfino.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie