Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Zebrali ponad 4 tysiące dla Abi

Po tym, jak pomogli Neli, Szymkowi i "Kaszanie", członkowie grupy charytatywnej postanowili wspomóc dwie kolejne potrzebujące osoby. Jedną z nich jest Abi Skopińska, dla której zorganizowano w niedzielę kiermasz

Podobnie jak poprzednie tego typu wydarzenia, odbył się na placu Barnima I w Gryfinie.

- Mimo, że pogoda nie dopisała, kiermasz odwiedziło wiele wspaniałych osób dających tym samym nadzieję, że jesteśmy bliżsi osiągnięcia celu w zebraniu kwoty - powiedzieli organizatorzy.

Dzięki hojności wszystkich, którzy zaszczycili swoją obecnością kiermasz dla Abigail, zebrano kwotę: 4 370 złotych i 48 groszy.

- Chciałbym podziękować społeczności lokalnej Gryfina oraz okolic za zaangażowanie się w pomoc. W szczególności Krzysztofa Sarny i wielu wielu innych mieszkańców gminy oraz podmiotów, w tym kół gospodyń wiejskich z Chwarstnicy, Sobieradza, Daleszewa, Steklna oraz sołectw: Chwarstnica, Sobieradz, Drzenin, Borzym, Dołgie, Steklno, Daleszewo, Mielenko Gryfińskie, Bartkowo i gminie Gryfino. Razem możemy więcej i szybciej uzbieramy środki finansowe dla Abigail i innych potrzebujących - skomentował Mateusz Leszczyński.

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie