Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Zawodnik Odry dostał 6 meczów za kopnięcie rywala [WIDEO]

Po upływie półtora miesiąca Wydział Dyscypliny ZZPN w kocu zajął się sprawą, która miała miejsce podczas rozgrywek klasy okręgowej

Reklama

Jak pisaliśmy we wrześniu, podczas meczu Iskierki Szczecin z Odrą doszło do niesportowego zachowania ze strony obrońcy drużyny z Chojny. Zostało uchwycone na nagraniu z meczu, które działacze spadkowicza 4.ligi przekazali ZZPN.

- W poniedziałek klub złożył wniosek do WD ZZPN o ukaranie Radosława Stasiaka z Odry Chojna, który bez piłki kopnął naszego zawodnika. Klub oczekuje przykładnego ukarania i wyeliminowania tego typu zachowań z przestrzeni piłkarskiej - poinformowała 6 września Iskierka na swoich kontach w mediach społecznościowych, dołączając filmik ze zdarzenia (obejrzeć go można TUTAJ i TUTAJ).

W rozmowie z nami dyrektor sportowy klubu ze Smerdnicy powiedział, że decyzja w sprawie została odroczona w czasie.

- Zwykle rozstrzygnięcia zapadają kilka dni później, ale członkowie Wydziału Dyscypliny ZZPN stwierdzili, że muszą przesłuchać również sędziów i wtedy podjąć decyzję - komentował Dariusz Pińkowski.

Zapadła niemal po upływie półtora miesiąca od opisywanego meczu. Decyzją WD ZZPN zawodnik Odry został ukarany sześcioma meczami dyskwalifikacji.

Pozostałe decyzje Wydziału Dyscypliny znajdują się TUTAJ.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie