Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

"Zaszczep się i wygraj nagrodę", namawia wójt Bań

Arkadiusz Augustyniak-Wójt Gminy Banie zaprasza mieszkańców gminy na "Piknik rodzinny #szczepimy się", który odbędzie się 6 sierpnia w Baniach

Reklama

Samorządy robią wiele, by namówić społeczeństwo do zaszczepienia się przeciwko COVID-19. Władze Bań postanowiły zorganizować festyn z nagrodami. Został zaplanowany na piątek 6 sierpnia.

- Od 12.00 do 15.00 działać będzie plenerowy punkt szczepień, w którym bez wcześniejszej rejestracji będą prowadzone szczepienia jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Zaszczepić się będą mogły wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia. Jedynym warunkiem jest posiadanie dowodu osobistego - czytamy w komunikacie.

Mowa o festynie, gdyż w tym czasie zorganizowana zostanie strefa dla dzieci (animacje, malowanie twarzy, dmuchane zamki i wiele innych). Postawione zostaną też stoiska gastronomiczne z ciastami, watą cukrową, popcornem, kawą, herbatą i lemoniadą. Odbędą się ponadto pokazy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej i ratowników z WOPR.

Zorganizowane zostanie też losowanie nagród.

- Udział wezmą w nim wszystkie osoby, które zaszczepią sie tego dnia preparatem Johnson&Johnson. Nagrodę główną rozlosujemy o godzinie 15.00 - zaznacza wójt Augustyniak.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie