Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Zapraszają piłkarskich oldbojów do rywalizacji. Drużyny 5-osobowe

Już w lutym odbędą się pierwsze mecze w ramach I edycji mistrzostw oldbojów o Puchar Prezesa ZZPN. Jeden z turniejów rozegra się w powiecie gryfińskim. Odbędzie się już 4 lutego!

Reklama

Ze względu na wsparcie ZZPN, zawody otrzymały rangę oficjalnych Mistrzostw Oldbojów Zachodniopomorskiego. Jak informuje regulamin: udział mogą wziąć piłkarze urodzeni w 1986 roku, bądź wcześniej.

- Mecz składa się z jednej części (I połowy). Czas gry 12min. Pomiar czasu jest przerywany w wypadku dłuższych przerw w grze spowodowanych problemami technicznymi, wyjaśnieniem spornych sytuacji na boisku, pomocy kontuzjowanym itp. W grze uczestniczą dwie drużyny. Każda drużyna to bramkarz i 4 zawodników w polu plus zawodnicy rezerwowi. U zawodników rezerwowych może być max. 5. Zmiany następują w locie (tak jak np. w hokeju). Drużyna ma prawo do dowolnej liczby zmian podczas trwania meczu – czytamy w regulaminie, który w całości jest dostępny na oficjalnej stronie ZZPN.

Eliminacje odbędą się w dziesięciu lokalizacjach województwa. Wśród miast, gdzie dojdzie do rywalizacji, znajdują się również Trzcińsko-Zdrój oraz Pyrzyce. Akces do turnieju w Trzcińsku-Zdroju zgłaszać można pod numerem telefonu: 510 167 165 (koordynator: Andrzej Wojciechowski). Odbędzie się już w sobotę 4 lutego o godzinie 13.00. Tego dnia zagrają też Pyrzyce (506 752 246, koordynator: Dariusz Czaczyk). Tam jednak pierwszy gwizdek rozbrzmi nieco wcześniej, bo o godzinie 9.00.

Zwycięzcy zakwalifikują się do wielkiego finału, który odbędzie się na początku marca.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie