Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Zapraszają na „Wiosenny Festiwal Kultury i Tradycji”

Zbliża się „Wiosenny Festiwal Kultury i Tradycji” w Binowie. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji. Szóstą edycję wydarzenia zaplanowano w niedzielę, 26 czerwca 2022 roku. Początek o godzinie 12:00 przy świetlicy wiejskiej w Binowie

Reklama

Celem imprezy jest integracja i wzmacnianie więzi społecznych mieszkańców gminy Stare Czarnowo. W ramach spotkania przewidziano pokazy artystyczne, konkursy dla dzieci, wystawę dziejów Binowa, prezentację wyrobów kulinarnych oraz domowych wypieków.

- Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Binowa oraz gminy Stare Czarnowo na festiwal do Binowa. Wydarzenie odbędzie się w świetlicy wiejskiej oraz na placu rekreacyjnym wokół świetlicy w Binowie. Imprezę poprowadzi DJ ADAM. W programie znajdzie się wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przewidziano wiele atrakcyjnych konkursów z nagrodami. Imprezę uatrakcyjni przyjazd wozu strażackiego oraz możliwość przejażdżki motorami marki HARLEY-DAVIDSON. Dla uczestników festiwalu przewidziano darmowy poczęstunek - zapraszał prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Binowa Piotr Paczkowski.

Gmina Stare Czarnowo w ramach wspierania działań z zakresu kultury, sztuki i ochrony dziedzictwa przeznaczyła na przygotowanie i przeprowadzenie festiwalu 3,5 tys. zł. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Binowa.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie