Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Zapraszają na finał WOŚP

- Chojeński 29. Finał WOŚP odbędzie się już za kilka dni 31 stycznia 2021 roku w godzinach 16.00-20.00 W zbiórkę, która dedykowana będzie wsparciu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy, włączy się 15 wolontariuszy, zarejestrowanych w naszym sztabie #4214 - poinformowali nas organizatorzy

Reklama

Jak czytamy w dalszej części komunikatu:

- Zbiórka realizowana jest również przy wykorzystaniu naszej eSkarbony. Kweście towarzyszyć będą wydarzenia organizowane przez Klub Morsów Jelenin (14.00 ), Amatorską Grupę Biegową NYGUS (17.00) oraz Motoparalotnie nad Odrą (13.00).

Koncert z sali widowiskowej realizowany będzie w formie wirtualnej. Od godziny 16.00 w holu ratusza zorganizowany zostanie kiermasz WOŚP, gdzie w rygorze pandemicznym, przy zachowaniu wszelkich o obostrzeń będzie można nabyć gadżety, a także przedmioty i vouchery przekazane przez firmy i osoby wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Przed Centrum Kultury ustawiony będzie Punkt Dyżurów Wolontariuszy ze specjalną ścianą do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Gramy, bo wygrywamy z sercem! Już dzisiaj zapraszamy na niedzielny spacer połączony z udziałem w atrakcjach przygotowanych przez sztab Centrum Kultury w Chojnie - apeluje sztab4214.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie