Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Zapraszają na Aksamitny Festiwal

źródło: gmina Moryń
źródło: gmina Moryń

- Po rocznej przerwie mam przyjemność zaprosić państwa w najbliższą sobotę 25 września na odświeżony i niecierpliwie oczekiwany Aksamitny Festiwal, który odbędzie się w Mirowie, w gminie Moryń. Ktokolwiek będzie chciał nam towarzyszyć, znajdzie nas bez wątpienia. Czas rozpoczęcia oficjalny to godzina 14.00. Czas zakończenia... zależy od waszej frekwencji, wytrzymałości i chęci do rozmów - mówią organizatorzy wydarzenia

Reklama

Jak mówi sołtys Mirowa, planowane są atrakcje dla dzieci (bańki mydlane, malowanie twarzy, zabawy z klanzą i inne).

- Oczywiście nie obejdzie się bez spaceru po wsi i podziwiania naszych kwiatowych zagród, rabatek i kompozycji. Zadaniem uczestników festiwalu będzie wyłonienie spośród zgłoszonych do konkursu zagród, rabatek i kompozycji tej jedynej, która otrzyma nagrodę publiczności.

I teraz nowość! Żeby dać szansę wszystkim mieszkańcom Mirowa na uczestnictwo w zabawie, dodaliśmy nowe kategorie w konkursie. W każdej kategorii wytypujemy zwycięzcę. Oczywiście żaden uczestnik rywalizacji nie odejdzie z pustymi rękami.

Jak Mirowo, to nie obędzie się bez przepysznych wypieków i ciepłego jedzenia przygotowanego przez nasze gospodynie. Planujemy też pokaz niespodziankę. To tak w skrócie i z pewną nutką tajemnicy - czytamy w zapowiedzi sobotniego wydarzenia.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie