Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Zakazy nie są dla niego! Może pójść do więzienia na 5 lat

Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

23-letni mieszkaniec regionu to swoisty kolekcjoner sądowych zakazów. Ma na koncie trzy, ale konsekwentnie pracuje na kolejne...

Reklama

Nie ma też szczęścia do policji. Po raz kolejny patrol zatrzymał go we wtorek 11 października, gdy jechał drogą krajową numer 26, między Chojną a Trzcińskiem-Zdrój.

- Zatrzymania dokonali policjanci rewiru dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnie. W trakcie czynności związanych z kontrolą pojazdu osobowego marki Volskwagen ujawnili, że 23-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada trzy aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - komentuje rzecznik prasowy KPP.

Jak dodaje, zostały wydane przez sądy w Gryfinie, Chojnie oraz Poznaniu! Ponadto mężczyzna kierował pojazdem pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu, za co ukarany został mandatem karnym w wysokości 5000 zł.

Zapewne nie będzie to dla niego jedyna kara.

- Według artykułu 244 kodeksu karnego mężczyzna może podlegać karze pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat. Ale to, co stanie się z opisywanym 23-latkiem, będzie decyzją sądu - tłumaczy Jakub Kuźmowicz.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie