Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Zagrają Wonky Town. Wstęp wolny

W piątek 10 marca odbędą się dwa koncerty. Jeden w Gryfinie, zaś drugi w Moryniu

Reklama

O gryfińskim więcej można przeczytać TUTAJ. W moryńskim Geoparku zagra natomiast Wonky Town.

- To zespół jazzowo-popowy, choć tak naprawdę ciężko jest jednoznacznie określić stylistykę muzyczną, w której ów skład się porusza. Złożony z muzyków o ogromnej pasji, niesamowitej charyzmie i nieustannej chęci w rozwoju. Członków zespołu połączyło wyjątkowe miejsce – Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Nieustannie szlifują swój warsztat artystyczny pod okiem znakomitych profesorów, aby dostarczać słuchaczom jak najlepszych muzycznych wrażeń – mówią organizatorzy.

W repertuarze Wonky Town nie usłyszymy wyłącznie muzyki jazzowej i popowej, ale także utwory nawiązujące do styli muzycznych takich jak bossa nova, blues, funk, fusion. Wykonują również autorskie kompozycje wykorzystujące w sposób kolektywny całe spektrum muzycznych pomysłów i kompetencji nabytych przez lata praktyki na scenie.

Zespół gra w składzie: Zuzanna Kosek – skrzypce, Michał Giłka – saksofon altowy i sopranowy, Antoni Borycki – fortepian, Maciej Klik- gitara elektryczna, Marek Krause – gitara basowa, Michał Chojnacki – perkusja.

Wstęp na koncert jest wolny.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie