Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Zagrają w Nowy Rok

Tradycji stanie się zadość i pierwszego stycznia 2016 roku, o godzinie 12.00 na sportowo Nowy Rok przywitają oldboje Energetyka i szczecińscy sędziowie.

Reklama

Piłkarska tradycja, rozgrywania Meczu Noworocznego sięga 1998 roku. Mimo to, spotkanie było mocno zagrożone, co wynikało z biernej postawy sędziów.
- Na szczęście udało nam się dojść do porozumienia i znów zagramy pierwszego stycznia - cieszy się organizator, Mirosław Stelmach.

Choć w obecnym wydaniu Gazety Gryfińskiej pisaliśmy o problemach kadrowych oldbojów Energetyka, kadra zespołu prezentuje się imponująco. Kibice, którzy postanowią przybyć w piątek o godzinie 12.00 na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Sportowej, zobaczą w akcji Pawła Horodyskiego, Tomasza i Marcina Łapińskich, Kamila najdę, Dariusza Bucińskiego, Pawła i Marka Nikitińskich, Łukasza Misiora, Tomasza Kasprzyka, Marcina Mielnika, Marka Blumkę, Andrzeja i Karola Durazińskich, Dariusza Majdę, Mieczysława Stelmasika, Marka Mikołajko, Mirosława Misiora, Marcina Parę, Michała Miskisa, Krzysztofa Laskowskiego, Andrzeja Stańczaka, Roberta Skoczylasa i Stefana Ragana.

Lista prezentuje się imponująco i zawiera nazwiska kilku pokoleń gryfińskiej piłki nożnej.
- Nie każdy z grona 22 zawodników zagra jednak w Nowy Rok. Część osób przyjdzie jedynie popatrzeć na kolegów z boiska i wesprzeć ich w boju - dopowiada popularny "Polo", którego zabraknie na boisku z powodu świątecznego wyjazdu do córki, mieszkającej na Wyspach Brytyjskich. W gronie nieobecnych znajduje się też Wiesław Deptuła oraz Śliwińscy.

Mimo ich braku, mecz zapowiada się pasjonująco (szerzej o nim piszemy w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej). Początek w piątek o godzinie 12.00.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie