Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Zagrają kolejny turniej charytatywny dla Mai Kaliciak

Maja Kaliciak może liczyć nie tylko na wsparcie gryfińskiego środowiska sportowego. Zagrają dla niej również piłkarze z gminy Widuchowa oraz zaproszeni goście

Reklama
Reklama

Pisząc przed tygodniem o dwóch turniejach charytatywnych dla 10-letniej gryfinianki, informowaliśmy że planowany jest następny (tak przynajmniej zapowiedział UKS Energetyk Junior Gryfino, klub w którym wiele lat spędził tata Mai). Okazuje się, że wcześniej dojdzie do rywalizacji w hali przy Szkole Podstawowej w Widuchowej.

- My także postanowiliśmy pomóc Mai. Nasz turniej rozpocznie się w sobotę 25 lutego o godz. 10.00 - mówi organizator, Bartek Augustyniak.

O Puchar Wójta Gminy Widuchowa zmierzy się dwanaście, w większości dzikich drużyn. W stawce znalazły się: Młode Gwiazdy, Młode Gwiazdy II, Vipy, Wicher Steklno, LUKS Krzywin, Przełom Tywica, Agma Team, Agma Team II, juniorzy Ogniwa Babinek, Szybcy i Wściekli, Sto Twarzy Grzybiarzy oraz FC Brawl Stars.

- Zapraszam wszystkich na halę w Widuchowej do kibicowania zgłoszonym drużynom. A co najważniejsze zapraszam
i zachęcam do pomagania Mai! Na turnieju zebrani kibice będą mogli kupić różne słodkości. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie dziewczynki – podsumowuje.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie