Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Za dwa dni wielki finał!

Dużo będzie się działo 13 grudnia na stacji paliw An-Mar. Na 13. Urodziny stacji właściciel przygotował wiele atrakcji. Największą będzie wielki finał całorocznego konkursu

Reklama

W poniedziałek (19.12) od rana poczęstować będzie się można darmową małą kawą, a wszyscy tankujący, którzy płacić będą gotówką otrzymają 13 groszy rabatu!

Ponadto kawę An-Mar w opakowaniach 250 g będzie można nabyć w promocyjnej cenie. Natomiast myjnia bezdotykowa przez cały dzień 1 zł = 1 minuta.

Kulminacyjny moment nastąpi o godz. 19.00, gdy odbędzie się finał całorocznego konkursu „Pomagaj, Wypoczywaj, Tankuj”. Nagrodą główną jest 7-dniowy pobyt dla 4 osób w Hotelu Mercury w Szklarskiej Porębie.

Nagroda zostanie wylosowana spośród wszystkich osób, które zatankowały i wpisały się na listę w tym roku. Relacja video prowadzona będzie na stronie facebook „Stacja Paliw An-Mar”.

Stacja paliw An-Mar prowadzi swój konkurs od stycznia, co miesiąc organizując losowania. Pomaga przy tym wielu osobom w potrzebie. Aktualnie trwa zbiórka na rzecz pani Anny Kasparewicz.

-

artykuł sponsorowany.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie