Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Wytypuj z nami Mundial. Konkurs Gazety Gryfińskiej

Masz swoich faworytów w zbliżających się finałach Mistrzostw Świata? Wytypuj przebieg imprezy, wypełniając kupon w Gazecie Gryfińskiej


Od każdego meczu grupowego aż do finału, i nazwisko króla strzelców. Punkty można zdobyć za każde trafne typowanie, więc jeśli uważasz się za kibica piłki nożnej, koniecznie spróbuj zmierzyć się z innymi mieszkańcami Gryfina i okolic – może to w tym roku Tobie przypadnie miano piłkarskiego eksperta.

Dwa lata temu kilkaset osób wzięło udział naszej zabawie polegającej na typowaniu przebiegu Euro w Polsce. Teraz co prawda naszej reprezentacji nie ma wśród 32 finalistów imprezy, ale możemy spodziewać się, że mistrzostwa w Brazylii będą naprawdę gorące. Jeśli wytypujesz ich przebieg, piłkarską rywalizację będziesz śledził z jeszcze większymi emocjami.

Wypełniony kupon (dostępny w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej) dostarcz do naszej redakcji osobiście lub prześlij na adres Gazeta Gryfińska, ul. Grunwaldzka 12 b, 74-100 Gryfino.. Wszystkie zostaną wprowadzone do systemu internetowego, na stronie www.egryfino.pl możliwe będzie śledzenie rywalizacji on-line.

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie