Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Wyrapowali dla dzieci kilka tysięcy

Impreza hip-hopowa, którą zapowiadaliśmy na naszych łamach przed tygodniem, zakończyła się sukcesem. Wygrała dobra muzyka i zapał młodych serc. Podarunki trafiły już do Domu Dziecka

Reklama

Inicjatorem sobotniego koncertu w Schowku był Łukasz Pawłowski, młody gryfinianin na co dzień pracujący za granicą. Bobo, bo pod takim pseudonimem scenicznym występuje, przekazał na w poniedziałek, że dochód z biletów, aukcji oraz datków przekroczył cztery tysiące złotych. W poniedziałek, razem z właścicielką Schowka, Natalią Nikonowicz, wybrali się do Szczecina i za zebrane pieniądze zakupili sprzęt, który najbardziej przyda się pensjonariuszom Domu Dziecka w Podjuchach.

- MISJA WYKONANA !!!! Byliśmy dzisiaj na zakupach dla dzieciaków !!! Udało nam się kupić: 13 nowych kołder, 13 nowych poduszek, 13 ręczników, 6 poduszek dekoracyjnych, telewizor firmy Philips 58 cali, odkurzacz firmy Bosch, lampki świąteczne na choinkę, projektor ze świątecznymi animacjami, 4 gry planszowe. Plus do tego każdy z dzieciaków dostał zestaw kosmetyków dobierany zależnie od wieku plus czekoladowego Mikołaja. To było coś niesamowitego, jak 9 letnie dziecko podeszlo do nas z podziękowaniami że zrobiliśmy super robotę, że bardzo dziękują za prezenty i ze mamy pozdrowić swoją całą ekipę i Mikołaja !!! Uśmiech na tych twarzach był po prostu bezcenny. Po prostu coś pięknego. W podziękowaniach dostaliśmy od dzieciaków ciasteczka, które piekły całą sobotę kiedy my się dobrze bawiliśmy żeby pomóc im chociaż troszeczkę żeby miały lepszy start !! To pierwsza taka moja akcja, która zorganizowalem ale napewno nie ostatnia. Jeszcze raz wszystkim dziękuję bo koniec końców zebraliśmy prawie 5 tysięcy złotych !!!!! Dziękuję bardzo !!!! - napisał na swoim profilu Łukasz.

  

- Po koncercie zostały jeszcze różne fanty. Można je nadal licytować, bądź zwyczajnie wykupić. Dochód przekażemy w to samo miejsce w późniejszym terminie – zaapelował w poniedziałek Łukasz, gdy skontaktowaliśmy się w mediach społecznościowych.

Chętnych wesprzeć akcję, odsyłamy do Schowka. Personel lokalu jest zorientowany w temacie i z pewnością poinstruuje jak można wziąć w niej jeszcze udział.

Muzyczna strona koncertu również okazała się sukcesem. Zanim rozpoczęły się występy na żywo, sprzedała się praktycznie cała pula biletów. Gdy my kupowaliśmy swoje, pozostało ich w kasie tylko dziesięć. Pełna sala żywiołowo reagowała podczas występów młodych raperów, dla części których były to absolutne debiuty przed publicznością. Radosny nastrój udzielił się zarówno młodszej, jak i nieco starszej części widowni. Wypada tylko przyklasnąć organizatorom i liczyć, że na podobne inicjatywy nie będziemy musieli długo czekać. Jakby nie patrzeć, Schowek wyszedł z nader solidnym dementi, jakoby w Gryfinie nic się nie działo.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie