Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Wjechał w betonowy płot, bo był naćpany

Wracamy do sytuacji, która miała miejsce podczas sobotniego meczu Odry Chojna z Dębem Dębno. Wiemy co sprawiło, że kierowca uderzył w betonowy płot, oddzielający stadion od drogi

Reklama

Trwała druga połowa meczu na szczycie tabeli klasy okręgowej. Około godziny 19.30 sędzia zmuszony był przerwać spotkanie. Chwilę wcześniej na stadionie rozległ się huk.

- Zobaczyliśmy samochód, który wbił się w betonowy płot naszego stadionu. Niedaleko stali kibice, dobrze, że nikomu nic się nie stało - komentowali w rozmowie z nami piłkarze z Chojny.

Choć zdarzenie wyglądało groźnie, kierowcy, ani nikomu na trybunach nie stała się krzywda. Jak poinformował rzecznik policji, wiadomo dlaczego doszło do powyższej sytuacji.

- 34-letni kierowca pojazdu marki Citroen niedostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W trakcie obsługi zdarzenia, policjanci ruchu drogowego Komisariatu Policji w Chojnie ujawnili, że mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajdował się pod wpływem środka odurzającego - tłumaczy Jakub Kuźmowicz z gryfińskiej KPP.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie