Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Wieczorem PGE KPR zagra ze Stalą Gorzów

Szczypiorniści z Gryfina rozpoczną dziś pucharowe zmagania. Jutro dzień wolny od pracy. Zabierz znajomego i przyjdź na trybuny hali sportowej w parku!

Reklama

Zgodnie z terminarzem Związku Piłki Ręcznej w Polsce, runda eliminacyjna Pucharu Polski odbędzie się w środę 10 listopada, o godzinie 19.45.

- Niemal jak Liga Mistrzów – skomentowali działacze PGE KPR, dodając już na poważnie, że godzina została ustalona przez wzgląd na kibiców.

- Następnego dnia mamy święto, ale środa jest normalnym dniem pracy. Chcemy, by jak najwięcej osób zasiadło na trybunach i dopingowało nasz zespół – przekazali członkowie zarządu.

Tym bardziej, że beniaminek 1.ligi zmierzy się z ciekawym rywalem. Do Gryfina przyjedzie Budnex Stal Gorzów Wielkopolski. To drużyna występująca w tzw. lidze centralnej, czyli o jeden szczebel wyżej niż gryfinianie.

- Rok temu też mieliśmy z nimi grać, ale oddali mecz walkowerem. Teraz nie mogą zrezygnować z pucharu, bo są zobligowani do występu ze względu na ligę, w której grają. Czeka nas więc ciekawe starcie z mocnym rywalem. Zapraszamy. Wstęp na trybuny hali przy ul. Niepodległości 16 jest wolny – mówią działacze.

 

Zapowiedzi wszystkich wydarzeń sportowych można znaleźć w Gazecie Gryfińskiej.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie