Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

W wakacje pojedziemy obwodnicą Przecławia

Wielu mieszkańców powiatu gryfińskiego dojeżdża do Szczecina przez Przecław. Jak informuje Gmina Kołbaskowo, istnieje szansa, że już w te wakacje oddana zostanie pierwsza część obwodnicy tej miejscowości.

Reklama

- Jak usłyszeliśmy ze strony wykonawcy inwestycji - jest szansa, że obwodnicą Przecławia i Warzymic pojedziemy jeszcze w wakacje, czyli o trzy kwartały wcześniej, niż jest w umowie. Prace mają zakończyć się pod koniec czerwca. Około miesiąca może potrwać procedura związana z odbiorem zadania – informuje Gmina Kołbaskowo.

To pierwszy etap budowy obwodnicy Przecławia i Warzymic. Odcinek 4,2 km obejmuje fragment od ronda Hakena do drogi krajowej nr 13 w rejonie Smętowic, gdzie powstaje tymczasowe rondo. W drugim etapie nowa dwupasmówka dojdzie do autostrady A6. Prace wykonuje Budimex. Wartość umowy to około 89,5 mln zł.

Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. Piorun

  Piorun

  (94 komentarze) 2 0

  Napiszcie o tym dlaczego prace na obwodnicy Gryfina spowolniły, a może nawet stanęły? Tak mi się wydaje. Pod koniec zeszłego roku dużo się tam działo, ale ostatnio jakby mniej sprzętu, pracowników... Czyżby Roverpol szedł tą samą drogą co w Szczecinie?

  Odpowiedz Zgłoś
 2. Cooler

  Cooler

  (85 komentarzy) 1 2

  Piorun: Napiszcie o tym dlaczego prace na obwodnicy Gryfina spowolniły, a może nawet stanęły? Tak mi się wydaje. Pod koniec zeszłego roku dużo się tam działo, ale ostatnio jakby mniej sprzętu, pracowników... Czyżby Roverpol szedł tą samą drogą co w Szczecinie?
  Nagły atak zimy w zimę :) >>> Klops 10.05.2022 14:46 Pracownik Na szczęście nie podpisałem z nimi umowy. Cena mojej pracy wybegocjowana na spotkaniu nie miała znaczenia dla jakiegoś tam Hiszpana dyrektora, który "nie lubi negocjować" i zdecydowanie ją obniżył. Brak stabilności od początku źle wróży.

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie