Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

W tym budynku może powstać Wiejskie Centru Kultury. Zagłosuj za tym projektem!

Władze Morynia zachęcają do głosowania na projekt, związany z tamtejszą gminą, który został zakwalifikowany do ogólnopolskiego konkursu

Reklama
Reklama

- Uprzejmie informuję, że adaptacja budynku poszkolnego na Wiejskie Centrum Kultury w Witnicy zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Inwestycja Gminy Moryń została zakwalifikowana do kategorii „małe jest piękne”. Zapraszamy do głosowania - czytamy na stronie gminy, gdzie znajduje się też instrukcja obsługi.

W celu oddania swojego głosu na obiekt należy: wejść na stronę: modernizacja roku, wyszukać zgłoszony obiekt według województwa, lub nazwy obiektu, kliknąć na zgłoś obiekt, a następnie "zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos".

- Na podstronie wystarczy podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć "Nie jestem robotem", a po udanej weryfikacji kliknąć "Zagłosuj", na podany adres mailowy, wysłany zostanie link do aktywacji głosu. Należy go zaakceptować, a wtedy: gotowe! Twój głos został oddany - informują władze gminy.

Liczba oddanych głosów jest aktualizowana o pełnej godzinie, głosy można oddawać raz na 24 godziny z jednego adresu IP w każdym województwie. Głosowanie trwa od 1 kwietnia do 20 kwietnia (godz. 12.00). Głosowanie jest bezpłatne.

- Na głosujących czekają Zaproszenia na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie, któremu towarzyszy koncert znanego w Polsce i na świecie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny - czytamy na stronie organizatora.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie