Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

W tych miejscach stoją puszki dla Jasia

Stacja Paliw An-Mar oraz sklep ogólnospożywczy "Pod Lipkami" przyłączyły się do zbiórki datków na leczenie 7-letniego Jasia z Polic.

Reklama

W wyżej wymienionych miejscach możecie zostawić datki dla chłopca, którego rodzina zbiera środki na kilka operacji w Niemczech, aby mógł on samodzielnie stanąć na nogi. Zbiórka prowadzona jest również na portalu siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/jan-kabecki

 

Jasiu musi uzbierać na operacje 150 tys. zł. Do dziś na portalu siepomaga.pl osiągnięto 65% tej kwoty. Stacja Paliw An-Mar z Gryfina (ul. Łużycka) 19 stycznia przekaże dodatkowe środki na ten cel.

- 19 stycznia odbędzie finał akcji i w tym dniu z każdego zatankowanego litra paliwa 10 gr trafia na konto Janka. Dodatkowo Stacja Paliw An-Mar wpłaci 500 zł. Również 19.01 o godz 19.00 odbędzie się pierwsze losowanie nagrody, czyli dwudniowego pobytu w Miedzyzdrojach dla czterech osób w jednym z naszych apartamentów, dla tych co w okresie 20.12.21-19.01.22 zatankowali jednorazowo na naszej stacji za minimum 200 zł i wpisali się na listę uczestników - informuje na swoim profilu An-Mar.

 

Wczoraj pisaliśmy o licytacji kolacji z Kamilem Grosickim, z której cały dochód przeznaczony został dla Jasia.

https://gryfinska.pl/artykul/wylicytuj-kolacje-z-grosickim

Najwyższa kwota jaką zaoferowano to 2000 zł.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie