Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

W sobotę zaśpiewają przeboje Rodowicz, Sipińskiej i Krajewskiego

III edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Gwiazd Polskiej Estrady odbędzie się już w sobotę 22 maja. Tym razem młodzi uczestnicy i uczestniczki zaśpiewają piosenki Maryli Rodowicz, Urszuli Sipińskiej i Seweryna Krajewskiego. Początek o godzinie 10.30 w Centrum Kultury w Chojnie

Reklama

Jak poinformowali organizatorzy wydarzenia, w tym roku oprócz nagród rzeczowych i finansowych, których pula wynosi ponad 5000 zł, na laureatów festiwalu czekają nagrody dodatkowe w postaci zaproszenia do udziału w koncertach podczas Chojeńskiego Lata Kulturalnego.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10.30. Już kwadrans później rozpoczną się pierwsze występy, które zgodnie z harmonogramem potrwają do późnego popołudnia.

- Około godz. 17.00 zostanie przedstawiona lista osób nagrodzonych (bez podania miejsc) oraz lista osób zaproszonych do Koncertu Laureatów, który odbędzie się o godz. 18.00. Koncert połączony będzie z uroczystym rozdaniem nagród - informują organizatorzy, podają podział nagród finansowych (Grand Prix - 1000 zł, w każdej kategorii wiekowej: I miejsce - 500 zł, II miejsce - 400 zł, III miejsce - 300 zł oraz trzy wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych oraz wyróżnienia specjalne).

 

Poniżej spis występów:

Kategoria 11-13 lat, godz. 10:45

1. Martyna Kaczmarek – „Śpiewam i gram” - Dębno
2. Wiktoria Taracińska – „Chłopiec z drewna” - Dębno
3. Aleksandra Juchniewicz - „Dworzec” – Szczecin
4. Aleksandra Kopeć – „Niech żyje bal” - Szczecin
5. Aleksandra Grządko – „Pszczoły na wrotkach” - Szczecin
6. Hanna Ferfet – „Gołębi song” - Chojna
7. Agata Łapacz – „Chrapu chrap” – Gorzów Wlk.
8. Antonina Janicka – „Dziś prawdziwych...” - Świebodzice
9. Michał Kowalczyk – „Moja mama grała mi” - Chojnów
10. Amelia Bereżańska – „Tango na głos, orkiestrę…” – Gdynia
11. Sofia Jelonkiewicz – „Niech żyje bal” - Rzepin
12. Wanessa Zagórska – „Co się stało z mamą” - Chojna
13. Klaudia Kutyba – „Śpiewam i gram” – Lutomia Dolna
14. Lilianna Ligenza – „Ludzkie gadanie” - Wałcz
 
Kategoria 14-16 lat, godz. 12:15
 
1. Zofia Tyma – „Cyrk nocą” - Złocieniec
2. Alicja Tarnowska – „Dobranoc, Panowie dobranoc” – Nowy Krępiec
3. Adam Skalski – „Niech żyje bal” – Zielona Góra
4. Amelia Kaczmarczyk – „Polska Madonna” - Wiązowna
5. Martyna Maciąg – „Przytul mnie mocno” - Złocieniec
6. Wiktoria Bugnacka – „Wariatka tańczy” - Budzyń
7. Wanesa Adamska – „Fortepian w rzece” - Chojna
8. Kacper Koster – „Wielka miłość” – Trzcińsko Zdrój
9. Michalina Lewandowska – „Śpiewam i gram” - Goszków
10. Jagoda Rataj – „Proszę sądu” – Katowice
11. Sandra Pytlarz – „Zielona Pani Ziemio” - Przybędza
12. Natalia Chojnacka – „Damą być” – Witoszów Górny
13. Antoni Płaczek – „Uciekaj moje serce” - Barlinek
14. Emily Ezekwe – „Polska Madonna” – Kostrzyn
15. Agata Brandenburger – „Na kulawej naszej barce” – Piła
16. Lena Sikora – „Żyj mój świecie” - Szczecin
17. Wiktoria Muszyńska – „Wariatka tańczy” – Wilkowice
18. Bartosz Żugaj – „Niech żyje bal” – Boleszkowice
19. Kacper Karol Kujawski – „Łatwopalni” - Szczecin
 
Kategoria 17-21 lat, godz. 14:30
 
1. Laura Mandelt - „Tango na głos, orkiestrę…” - Budzyń
2. Martyna Bartosewicz – „Kiedy mnie już nie będzie” – Chojna
3. Cecylia Sobczak – „Niech żyje bal” - Czerwonak
4. Paulina Cholewa – „Przytul mnie mocno” – Chojna
5. Julia Widła – „Ludzkie gadanie” – Strzelce Krajeńskie
6. Maja Sułtanowska – „Z Tobą w górach” – Zielona Góra
7. Mateusz Pawłowski – „Przytul mnie mocno” – Świecie
8. Oliwia Maciejuniec – „Cudownych rodziców mam” - Nowogard
9. Edyta Tyrcha – „Tango na głos, orkiestrę…” - Choszczno
10. Aleksandra Pieczkowska – „Dworzec” – Gorzów Wlk.
11. Małgorzata Sztandera – „Polska Madonna” - Bytów
12. Iga Siewruk – „Sama chciała” – Baczyna
13. Kamil Kilian - „Uciekaj moje serce” - Magnuszowice
14. Natalia Witwicka – „Łatwopalni” - Lubin
15. Oliwia Tomczyk – „Wariatka tańczy”
16. Karolina Krzemińska – „Ja cię mam” - Zakroczym
17. Martyna Ćwik – „Polska Madonna” – Koszalin
18. Agnieszka Bogdał – „Kiedy mnie już nie będzie” - Kielce
19. Marta Dudek – „Śpiewam i gram” – Szczecin
20. Bernadeta Cieślicka – „Gołębi song” - Kobylanka
21. Daria Zając – „Eh, mała” - Szczecin
22. Katarzyna Druciarek – „Uciekaj moje serce” - Szczecin
23. Hanna Rojek – „Pod moim dachem mieszkał ptak” - Pyrzyce
 
W tym roku utwór, który zaśpiewamy wspólnie na zakończenie festiwalu to "Ale to już było".
 
 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie