Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

W sobotę ważne zawody gimnastyczne. Przyjdź do nowej hali i dopinguj!

Po wakacjach do startów wróciły gryfińskie gimnastyczki. Mają za sobą już dwa starty. Kolejny już w ten weekend w Gryfinie

Reklama

Jesienny sezon startowy dziewczyny z Hermesa rozpoczęły 12 września od polickich zawodów „Teddy Cup”. Udział brały w nim zarówno młodziczki, jak i juniorki.

- Impreza zakończyła się sukcesem i ośmioma medalami – zakomunikowały nam trenerki, przesyłając komplet wyników.

Pierwsze miejsce w roczniku 2012A zajęła Lena Szalkowska, zaś w 2008/09 tryumfowała Julia Sajnóg. Trzy srebrne medale wywalczyły: Łucja Kujawa (2013A), Marika Paech (2013A) i Eliza Rybicka (juniorki A). Brązowe zawisły natomiast na szyjach: Agaty Kuleszy (2013A), Marii Miskis (2013B) i Zuzanny Stępień (2008/2009A).

Kolejny weekend nasze gimnastyczki artystyczne spędziły natomiast na zawodach Baltic Junior Cup w Gdyni. Już pierwszy dzień startów zakończony został z medalami.

- W kategorii 2012 Lena Szalkowska zajęła drugie miejsce. W układzie tanecznym uplasowała się na trzeciej pozycji a w obręczy na drugim miejscu. Marika Paech w wieloboju stanęła tuż za podium. W kategorii 2013 Łucja Kujawa zajęła wspaniałe trzecie miejsce. Również trzecia była w układzie z obręczą. Do tego Maria Miskis w wieloboju zajęła piątą lokatę a w układzie z obręczą drugą. Agata Kulesza była natomiast ósma w wieloboju – poinformowały trenerki Hermesa, dodając, że to nie koniec emocji.

Nazajutrz startowała jeszcze Eliza Rybicka, która stanęła na najniższym stopniu podium w wieloboju, zajmując też drugie miejsce w układzie z piłką.

- Korzystając z okazji zapraszamy w sobotę i w niedzielę na zawody, które odbędą się w hali gryfińskiego liceum. W weekend, w naszym mieście odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek – zapowiadają działacze Hermesa.

Poniżej prezentujemy plakat z harmonogramem imprezy.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie