Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

W piątek kolejne losowanie nagród w stacji An-Mar

Za nami rozstrzygnięcia siódmej edycji „Pomagaj, Wypoczywaj, Tankuj”, a tymczasem już w najbliższy piątek (19 sierpnia) odbędzie się losowanie kolejnych nagród. Jak zwykle obserwować można je na żywo za pośrednictwem facebooka

Reklama

Konkurs stacji paliw An-Mar to cykliczne, całoroczne przedsięwzięcie mające na celu nie tylko akcję promocyjną stacji i serwowanie co miesiąc niezwykle atrakcyjnych nagród dla swoich klientów, ale przede wszystkim ukierunkowana jest na pomoc innych. Jej właściciel - Marcin Jangas – co miesiąc wspiera inne osoby.

- Tankując na Stacji Paliw An-Mar z każdego litra paliwa 1 gr trafia dla osoby potrzebującej, a równowartość uzbieranej kwoty dodatkowo dołożymy od siebie czyli docelowo z każdego litra do osoby potrzebującej przeznaczymy 2 gr – mówi M. Jangas, zachęcając do wsparcia również swoich klientów, bo na stacji paliw zawsze jest puszka na datki dla danej osoby.

Każdego 19 dnia miesiąca odbywa się losowanie transmitowane na profilu „Stacja Paliw An-Mar” na facebooku. Do wygrania jest szereg atrakcyjnych nagród, w tym (co miesiąc) dwudniowy pobyt dla czterech osób w resorcie BelMare w Międzyzdrojach.

Już 19 sierpnia na facebooku stacji paliw An-Mar odbędzie się kolejne losowanie. Wszystkich klientów zachęcamy do relacji na żywo z tego wydarzenia.

https://www.facebook.com/StacjaPaliwAnMar

 

Ostatnie rozstrzygnięcia

W lipcu laureatami konkursu stacji paliw An-Mar zostali:

• nagrodę główną w postaci dwudniowego pobytu dla czterech osób w Międzyzdrojach wygrała Bożena Łakomiak

• voucher 200zł na tankowanie dowolnego paliwa wygrał Zygmunt Michalak

• voucher 100 zł na tankowanie dowolnego paliwa wygrał Maciej Wirski

• vouchery na myjnię bezdotykową o wartości 50 zł wygrali: Mariusz Matysiak, Beata Czeda, Łukasz Kargol, Monika Rusek.

Stacja paliw An-Mar gratuluje wszystkim laureatom. Kolejne losowanie już 19 sierpnia. Warto oglądać transmisję na żywo.

Od 19 czerwca do 19 lipca zbierano środki dla Abi.

- Zebraliśmy 939 zł i do tego drugie tyle dokładamy od AnMar, więc wpłata dla Abi wyniesie 1878 zł i do tego mamy puszkę – mówi M. Jangas.

 

Atrakcyjne nagrody w comiesięcznych losowaniach!
• 1xdwudniowy pobyt w apartamentach Bel Mare w Międzyzdrojach dla 4 osób (z dostępem do basenu, sali zabaw oraz salonu gier komputerowych dla dzieci),
• 1x200zł na tankowanie dowolnego paliwa,
• 1x100zł na tankowanie dowolnego paliwa,
• 4x50zł do wykorzystania na mycie aut (wielokrotne mycie, kwota będzie pomniejszana aż do wyczerpania kwoty 50 zł).
Dotychczas organizator informował, że nagrodą roczną, w której losowaniu wezmą udział uczestnicy całorocznej akcji, będzie czterodniowy pobyt w terminie 27-31.12.2022 r. w nowo wybudowanym Hotelu Bergo Mercure Szklarska Poręba. Pewnym jest już, że wspomniana nagroda będzie jeszcze bardziej atrakcyjna – szczegóły wkrótce. Warunkiem uczestnictwa jest zatankowanie jednorazowo minimum za 200 zł oraz wpisanie się na listę uczestników konkursu.
Stacja Paliw An-Mar znajduje się w Gryfinie przy ul. Łużyckiej 134g. Oferujemy najwyższej jakości paliwa za zazwyczaj najniższą cenę w okolicy. Myjnia bezdotykowa: 5 programów mycia, pachnąca piana, najdłuższe mycie w mieście 1 zł = 1 min. Jedyny w mieście odkurzacz turbinowy!
Zapraszamy. Razem zrobimy więcej. Losowania nagród zawsze 19 dnia każdego miesiąca o godz. 19.00.
An-Mar

 

--- ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie