Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Utrudnienia w ruchu w związku z biegiem niepodległości

11 listopada na terenie naszego miasta odbędzie się 5 Gryfiński Bieg Niepodległości. Start przewidziany jest o godzinie 11:11, natomiast około 10-kilometrowa trasa składa się z trzech pętli ulicami dolnej części miasta. Policja komunikat odnośnie utrudnień w ruchu

Reklama

Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie:

Utrudnienia w ruchu przewidziane są w godzinach 11:00–12:45. W tym czasie nie będzie możliwości poruszania się pojazdami na trasie biegu (mapa biegu znajduje się poniżej).

Policjanci oraz strażacy zabezpieczający imprezę, czuwać będą nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników tego wydarzenia sportowego. Jednocześnie apelują, aby w miarę możliwości nie planować podróży w podanych godzinach i wskazanymi ulicami ze względu na występujące utrudnienia.

Osoby poruszające się od ulicy Łużyckiej przekierowywane będą na ulicę Armii Krajowej (w kierunku górnego tarasu/ulicy 9 Maja). Natomiast, jadąc od Szczecina ulicą Pomorską, przy wiadukcie kolejowym kierujący kontynuować będą jazdę na wprost ulicą Pomorską, a następnie Kolejową lub w kierunku Górnego Tarasu (nie będzie możliwości skrętu w ulicę Flisaczą oraz Grunwaldzką).

Apelujemy do osób, które będą się poruszały tego dnia po gryfińskich ulicach o ostrożność i cierpliwość.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie