Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Umyjcie ręce i przyjdźcie na stadiony. Rusza liga!

Aż 250 dni minęło odkąd nasze zespoły zagrały swoje ostatnie mecze ligowe. Czy przerwa zmieniła układ sił w wojewódzkiej piłce? Dowiemy się już wkrótce. Pierwsze mecze w klasie okręgowej rozpoczną się jutro!

Reklama

Gdy w marcu związek zawiesił a po chwili odwołał rundę wiosenną, nie wiedzieliśmy ile potrwa przerwa. Dało się nawet słyszeć głosy, że to koniec amatorskiego sportu w 2020 roku.

Chociaż stale notujemy rekordowe przyrosty zachorowań, liga ma ruszyć normalnie. To, czy zespoły dograją sezon, to zupełnie inne zagadnienie. Nie jest bowiem wykluczone, że jesienią, bądź zimą znów nie zostaniemy zamknięci w domach…

Dlatego, dopóki to możliwe, cieszmy się z tego, że piłkarze wracają na boiska, zwłaszcza, że przed nami najciekawsze rozgrywki klasy okręgowej od lat. Oceniamy je w ten sposób nie tylko z powodu sporego natężenia ekip z powiatu gryfińskiego.

Poza Energetykiem i Iskrą Banie, zobaczymy w tej lidze również Ogniwo Babinek, Odrę Chojna, Morzycko Moryń i Orła Trzcińsko-Zdrój, co oznacza regularne spotkania derbowe.

 

Więcej o lidze i wszystkich wymienionych zespołach można przeczytać w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie