Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Turniej dla Mai Kaliciak nie tylko w piątek. Zagrają też w sobotę [ZAPOWIEDŹ]

W poniedziałek informowaliśmy o reakcji gryfińskiego środowiska sportowego na informację o chorobie córki Rafała Kaliciaka. Okazuje się, że w ten weekend odbędzie się nie jeden, lecz dwa turnieje charytatywne!

Reklama
Reklama

Pierwszy z nich rozpocznie się w piątek 3 lutego o godzinie 17.00.

- Miejscem charytatywnej rywalizacji będzie hala sportowa przy ulicy Parkowej 1A. Akces zgłosiły: Energetyk Gryfino, Błękit Pniewo, Polonia Gryfino, Odra Gryfino, Oldboye Energetyka, Grot Gardno, Odrzanka Radziszewo i Czarni Lubanowo. Każdy z uczestników wpłaci wpisowe. Ponadto wspomóc małą gryfiniankę będą mogli również kibice - informowaliśmy na początku tygodnia (więcej informacji znajdziesz TUTAJ).

Kolejny turniej odbędzie się natomiast już następnego dnia.

- W sobotę organizujemy turniej charytatywny, aby pomóc Mai w Jej walce. Turniej jest podzielony na trzy kategorie: skrzaty (od 12:30), żaki (od 14:30) i orliki (od 16:30). Nasi rodzice przygotowują poczęstunek dla wszystkich grup i rodziców, a na trybunach będzie specjalna skrzyneczka do wsparcia zbiórki - mówi Kacper Olszewski, trener grup młodzieżowych Grota Gardno.

Jak dodaje, zagrają gryfiński Energetyk, Odra Chojna, FUuture Szczecin, Czarni Lubanowo i prawdopodobnie M-Gol Chojna. Cały turniej potrwa do godz 19:00.

 

Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. rafał

  rafał

  (126 komentarzy) 3 1

  Dlaczego artykuł oceniany jest negatywnie? Czy ktos mógłby uzasadnić "kciuka w dół"?

  Odpowiedz Zgłoś
 2. Miki

  Miki

  (60 komentarzy) 1 1

  Bo ludzie to zawistne zj...y, szczególnie anonimowo. Nie ma ich jednak wiele, a normalni zamiast czerpać satysfakcję z polubienia lub niepolubienia po prostu wrzucą kilka złotych na Maję. Dużo zdrowia!

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie