Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Trybuny w Lagunie znów zamknięte!

Krótko przyszło nam cieszyć się z otwarcia trybun na Lagunie. Dyrekcja basenu dziś cofnęła swoją decyzję. Poniżej komunikat, który ukazał się na fanpejdżu obiektu

Reklama
Reklama

Szanowni Państwo,

trzy tygodnie temu, przychylając się do próśb rodziców dzieci uczęszczających do nas na lekcje pływania, otworzyliśmy trybuny. Zrobiliśmy to z nadzieją, że użytkownicy dostosują się do naszych próśb o wspólne dbanie o tą przestrzeń i będą korzystać z trybun w sposób odpowiedzialny.

Niestety, ku naszemu rozczarowaniu, już w pierwszym tygodniu zaobserwowaliśmy nie tylko problemy związane z porządkiem ale przede wszystkim związane z bezpieczeństwem, a tych nie możemy ignorować. Tym bardziej, że dotyczą niepełnoletnich.

Otwierając trybuny informowaliśmy o tym, że robimy to na czas próbny, chociaż wtedy mieliśmy nadzieję, że będzie to na stałe.

Obecnie sytuacja wygląda tak, że trybuny będą otwierane na czas zawodów organizowanych na naszym basenie.
Dla Rodziców pozostawiamy otwarty przeszklony korytarz, z którego można obserwować pływające dzieci (jest widoczny na zdjęciu).

Chcemy jednak zaznaczyć, że w tym miejscu również dochodzi do dewastacji, zachowań nieakceptowalnych i niebezpiecznych, dlatego nie wiemy jak długo pozostaniemy w naszej decyzji o pozostawieniu tego korytarza dostępnego.

Rozumiemy, że mogą Państwo być rozczarowani tą sytuacją.
My również żałujemy, że się nie udało.

Dla nas najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO wszystkich użytkowników naszego obiektu.

 

 

O otwarciu trybun pisaliśmy natomiast TUTAJ.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie