Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Trwają WOJSKOWE TARGI. Byliśmy. REWELACJA!

Punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczął się w Gryfinie dwudniowy event poświęcony promocji różnych form służby w Wojsku Polskim. Wrażenie robią nie tylko tłumy uczniów z gryfińskich placówek oraz nader liczna kadra polskich żołnierzy w mundurach zarówno galowych, jak i polowych. Sprzęt wojskowy, jaki przyjechał do Gryfina, z bliska robi kolosalne wrażenie!!! Nasze zdjęcia nie oddają tego w pełni. To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy!

Reklama

Polecamy naszą krótką fotogalerię i gorąco namawiamy do odwiedzenia targów osobiście. Chociażby po to, by w ten sposób wyrazić wdzięczność ludziom - zarówno panom, jak i paniom - którzy swoją karierę dedykowali obronie naszej ojczyzny. W kontekście wydarzeń za naszą wschodnią granicą nabiera to szczególonego charateru.

Oczywiście niebagatelnym jest - szczególnie dla osób wchodzących w dorosłość - możliwość dowiedzenia się z pierwszej ręki o możliwościach, jakie otwiera służba w Wojsku Polskim. Na miejscu obecni są przedstwiciele chyba wszystkich kluczowych rodzajów sił zbrojnych RP.

TARGI POTRWAJĄ DO SOBOTY 18 MARCA.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie