Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Troje wędkarzy z Gryfina wystąpi w Polsat Play!

Patrycja Pawłowska, Tomasz Markiewicz i Marek Pawłowski będą bohaterami pilotażowego programu wędkarskiego, który już 21 stycznia wyemitowany zostanie na antenie Polsat Play. Jeśli produkcja zostanie dobrze przyjęta, gryfinianie mogą na stałe zagościć w telewizji

Reklama

Po tym, jak ogromną popularność w naszym kraju zdobyły seriale typu „Złomowisko” czy „Wyburzacze”, producenci telewizyjni poszukują kolejnych tematów, którymi można zainteresować widzów. Polsat Play zamierza przedstawić na szklanych ekranach losy wędkarzy, którzy dotychczas publikowali swoje filmy w internetowym serwisie YouTube. Podzielono ich na trzy grupy, a akcja rozgrywać ma się w trzech różnych częściach Polski. Jedną z ekip w całości tworzą gryfinianie!

 

Fit Rybka

W minionym roku przedstawiliśmy na naszych łamach Patrycję Pawłowską, która z powodzeniem prowadzi swój kanał w serwisie YouTube poświęcony wędkarstwu. Gryfinianka ma już przeszło osiem tysięcy subskrybentów, czyli osób, które stale oglądają jej filmy, dzięki czemu jest rozpoznawalną osobą w tej branży. Nic dziwnego, że poszukując osób do filmu „Wędkarze”, producent z Polsat Play zgłosił się m.in. do Patrycji. Warunkiem było, aby dobrała sobie dwóch kompanów. Postawiła na sprawdzonych i znanych w naszym regionie wędkarzy – Marka Pawłowskiego i Tomasza Markiewicza. Pierwszy z nich ma za sobą wiele sukcesów na zawodach rangi krajowej, a drugi znany jest m.in. z połowu ogromnych sumów w Odrze.

- Pozwolili nam wybrać akwen, na którym mieliśmy nakręcić film. Początkowo myśleliśmy o Odrze, ale warunki w naszej rzece w tym okresie były fatalne, dlatego zaproponowaliśmy jedno z jezior PZW w powiecie gryfińskim – mówi Marek Pawłowski, który prowadzi również sklep wędkarski Markus w Gryfinie.

3 listopada nad jeziorem zameldowała się niemal cała ekipa telewizyjna, w tym kilku operatorów kamer, dźwiękowcy, operator drona, reżyser i producent. Od początku czuć było, że przedsięwzięcie realizowane jest z rozmachem.

Gryfininianie nie mieli wybitnie udanych połowów, najlepiej wypadł Marek, któremu udało się złowić m.in. kilka szczupaków. Jednak ekipie telewizyjnej zależało przede wszystkim na całej otoczce, skupiając uwagę na kulisach wyprawy na ryby. Zarejestrowano więc liczne dialogi między wędkarzami oraz symboliczne ognisko na koniec dnia.

 

Na stałe w telewizji?

Gryfinianie będą jedną z trzech ekip programu „Wędkarze”. Oprócz nich wystąpią również załogi Lucio i Mały Rekin. Jeśli pilotażowy odcinek spotka się z pozytywną reakcją widzów, możliwe, że program wejdzie na stałe do ramówki Polsat Play.

Premierowa emisja programu „Wędkarze” już 21 stycznia o godz. 20.00 na antenie Polsat Play. Powtórki do obejrzenia 23.01 o godz. 10.00, 29.01 o godz. 21.00 oraz 30.01 o godz. 18.00. Zachęcamy do oglądania.

 

Emisje Wędkarzy w Polsat Play

21.01, godz. 20.00

23.01, godz. 10.00

29.01, godz. 21.00

30.01, godz. 18.00

 

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
  1. Rzeźnik1

    Rzeźnik1

    (23 komentarze) 3 0

    Kapitalna sprawa. Marek graty. Patrycja robi karierę, oby tak dalej! Pan w berecie też spoko. Powodzenia!!! Będę oglądał.

    Odpowiedz Zgłoś

Logowanie