Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Trener z Bań w sztabie szkoleniowym Pogoni Szczecin

Kochanowski siedzi w najniższym rzędzie, piąty od lewej
Kochanowski siedzi w najniższym rzędzie, piąty od lewejAutor: Foto: Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin przygotowuje się do rundy wiosennej w tureckim Belek. Wraz z zespołem na obóz zimowy udał się trener z Bań

Reklama
Reklama

O tym, że Marcin Kochanowski pracuje w Pogoni Szczecin informowaliśmy na łamach Gazety Gryfińskiej. 33-letni trener z Bań przez długi czas był przypisany wyłącznie do akademii Portowców (jako analityk).

Zmieniło się to przed tym sezonem, gdy Przemysław Jasiński, analityk pierwszej drużyny, otrzymał dodatkowe obowiązki podczas zajęć na boisku. W działaniach wspiera go właśnie Kochanowski, który od kilku miesięcy znajduje się przy drużynie Kosty Runjaicia!

Kochanowski udał się zresztą z Dumą Pomorza na obóz do Turcji i jako członek sztabu szkoleniowego znalazł się na pamiątkowej fotografii, która na inaugurację rundy wiosennej, zostanie udostępniona jako klubowy plakat.

Może być to zresztą plakat o historycznym znaczeniu. Na półmetku rozgrywek Pogoń zajmuje bowiem drugie miejsce w tabeli, a jej piłkarze coraz głośniej mówią o tym, że cel jest jeden - walka o Mistrzostwo Polski.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie